محل تبلیغات شما

خدایا امشب دلم عجیب تو را میخواند یک روز تمام به دنبال سکوت شب تا در این فرصت مملو از زیباییها صدا زنم تو را چه زیبا معنا می‌دهداین سکوت مطلق میان من و تو خدایا چه زیباست این بریدن از هر کس و هر چیز چه عالیست این طعم واقعی خداگونه شدن چه شیرین است خواستنیهایم فقط و فقط از تو با دستانی که آمده با امید به سمت وجود مهربانت ای برترین و عالی‌ترین قدرت مطلق هرکس در این جهان زیبا به گونه ای تو را میخواند همه موجودات هستی اما شب برای بنده تو معنای دیگری می دهد شب که سکوت آن فرصتی است برای دوباره خدایی شدن برای رنگ تو را یافتن خدایا خودت گفتی بخوان مرا تا اجابتت کنم ادعونی استجب لکم» خودت گفتی اجابتت فقط یک نگاه میخواهد باور و ایمان مطلق داشتن الهی می سپارم همه ی جانم را به تو که بهترین و زیباترین هستی بخش عالمی.

شبتون پر از نگاه خدا»

دعا ونیایش شب جمعه بعد از لژیون

گزارش عملکرد لژیون

برداشت از سی دی جدال و کشش

تو ,شب ,خدایا ,سکوت ,فقط ,مطلق ,تو را ,در این ,خودت گفتی ,را میخواند ,دوباره خدایی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

"معرفی بیت کوین و روش های استخراج و کسب درآمد از آن" علوم ماورا autlcar Wholesale NFL Baltimore Ravens Jerseys for Sale, Good Reputation of Quality. نمایندگی لوئی پاستور wundchehalgu وب لژیون هشتم نمایندگی سمنان:آقای امین رفیعی laxavapo lobirthranet مهندسی نفت