محل تبلیغات شما
در سی زوج و فرد آقای مهندس با استفاده از سوره ی مبارکه ی والفجر در این سی دی صحبت می کنند. شفع به معنی زوج و وتر به معنی فرد . یعنی وقتی یک رهجو وارد کنگره می شود تنهاست . در کنار راهنما که قرار می گیرد شفع می شوند . وقتی یک رهجو مطیع راهنما شود و همه ی صحبت های راهنمای خودش را عملی کند و آنهارا با نظم اجرایی کند .آن وقت راهنما شفاعتش می کند . زمانی که من در سختی ها صبر کنم و صبور باشم , چون این سفارش خداوند در قرآن است , قدرت مطلق هم مرا شفاعت میکند . یا زمانی که حضرت محمد در بدترین شرایط و با بدوی ترین انسانها به خوبی زندگی میکرد , اگر من هم بخواهم این عزیزان ما را شفاعت کنند , به این عزیزان نگاه کنم و درس بگیرم و دستورات آنهارا عملی کنم . کنگره یک وسیله است . و همان نور شمعی است که راه و مسیر درست را به من نشان می دهد . که در این دوسال هر درسی که درکنگره آموختم , بتوانم چگونه آنها را به کار ببرم که در بهترین شرایط زندگی کنم . آن نور شمع را باید با آموزشهایی که در کنگره میبینم تبدیل به منبع نوری کنم , که راه و مسیر برای من روشن تر شود . و من آن مقصدی که مقصد رهایی از خویش خویشتن است برسم . وقتی خودم را شناختم آن وقت می توانم از خودم بگذرم و وقتی از خود و خواسته های خود بگذرم , می توانم آن وقت به مقصدی که مد نظرم هست برسم .

دعا ونیایش شب جمعه بعد از لژیون

گزارش عملکرد لژیون

برداشت از سی دی جدال و کشش

کنم ,راهنما ,سی ,کند ,کنگره ,یک ,که در ,زوج و ,آن وقت ,که راه ,به معنی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

".... گمنام اما پرنام" انواع پروژه فایل اکی 1 dolsulisi dioclosunuc cortideded خرید شماره مجازی تلگرام (فعال شده) علمی_پزشکی بلاغُ المبین کتابخانه یغمای جندقی Eric's site